Меню
Внимание: Заказы на канцтовары, присланные после 14.00, обрабатываются на следующий день. Заказы на книги изд-ва «Ранок» принимаем до Пн включительно. 
Categories Menu

Издание книг

Шановний читачу!

 Книга «Народна магія лікування словом та зіллям. Таємничий ключ знахарського зілля», – це посібник лікування різних хвороб за допомогою царства рослин живим зіллям, благословенним Господом Богом.

Ця книга розрахована на широке коло читачів: народних цілителів, знахарів та тих, хто бажає допомогти самому собі, своїй родині, близьким та знайомим за допомогою зілля та живого слова, тим способом, яким лікували у минулому наші пращури, а в наш час лікують знахарі за допомогою живого Божого слова у замовляннях та таємничим гіпнотичним кодом. Вони мало кому відомі, бо це родинне знахарське знання лікування недужих від різних недугів таємничим зіллям.

Я працював більше 20 років над посібником «Таємничий ключ знахарського зілля». Над кожною рослиною є особиста таємнича промова, а у цій книзі 57 знахарських рослин. Із цього та іншого зілля готувалися різні ліки за особистими знахарськими рецептами, а їх 693 і Ви маєте можливість з ними ознайомитися.

Крім цього, я наводжу рецепти знахарських мазів для лікування тяжкозагоюваних ран. Різними рецептами поділилися знахарі та прості, душевні, сердечні, добрі люди. З їх листів виписані деякі рецепти лікування народними способами.

Духовна жива криниця знахарства передавалася з покоління у покоління, від прадідів Барнам. Все це знахарство записано для пам’яті нащадкам в зошитах, які зберігалися в родинних тайниках. За свій вік зошити переписувалися не один раз. Це знахарська духовна наука: яку промову над якою рослиною промовляти. Замовляння на деякі зілля були перекладені покійним татом з польського знахарства на рідну українську мову. Деякі зошити зберегли угорсько-чеську магію, яка була завезена прадідом Барна М.Х. Він же переклав цю знахарську магію з угорської та чеської мови на українську.

Також у цю книгу увійшли різні способи лікування недужих за допомогою білої та сірої магії таємничими золотими замовляннями, виливанням воску на намовлену воду при знятті різних уроків, викачуванням яйцем, та багато чого іншого від різних болячок; як оборонити себе від уроків, наврочених чаклунами. Цей підручник навчить Вас, як дізнатися, чи є в людини наврочення, як виявити чаклуна, щоб він прийшов з повиною; як допомогти самому собі від різних уроків та хвороб різними способами; як бути у пошані між людьми, щоб щастило у праці, як за потребою впливати духовно на Ваших недоброзичливців, як уникнути різних обставин, які можуть зіпсувати відносини у Вашій родині.

Ця книга відкриє Вам особливе таємниче знахарство, основу з основ. Наприклад, розтлумачення різних істот, які проявляються на воску після зливання його на воду. Цих тлумачень більше 40. Також розшифровка знаків, які проявилися в розбитому у воду яйці після викачування. Їх більше 30.

Також передаю методику кодування від горілки та паління тютюну.

Цей підручник складений так, щоб кожній людині, незалежно від освіти, було доступно допомогти собі, родині та близьким. Кожна людина віруюча, бо вона є творінням Господа Бога.

Пізнай те, що перед лицем твоїм, і те, що приховано було від тебе, відкривається тобі, бо немає нічого таємничого, щоб не стало відомим.

Богдан Барна

01.10.2015 р.

      Ця книга є посібник. Вона розрахована на широке коло читачів: тих, хто захоплюється народною медициною, лікуванням недужих словом, Духом Господнім та зіллям із царства нерукотворного. Як собі та рідним допомагати від всяких недугів тим способом, яким лікували у минулому наші пращури, а в наш час знахарі – силою Божого слова, таємничими рятівними замовляннями, які передавалися по роду. Як у давні часи волхви-відуни лікували від різних недугів, так само лікують і в наш час зіллям і магічними замовляннями, з якими ви ознайимитеся. Цією народною скарбницею користуйтеся за потребою та передавайте у свій час гідним, бо вона вічно жива, духовна, безсмертна, свята. Не кожен може собі уявити, які духовні скарби зібрані мною. Я передаю їх вам. Це духовне багатство дорожче за золото, діаманти. Матеріальні коштовності у вас можуть викрасти, а духовне знання зберігається у розумі й душі, передається у спадок із душі в душу, із розума в розум. За потребою користуйтеся Господньою силою духовного цілительства.  Богдан Барна

Пригласивший («спонсор»): 
Ваш дисконт:


Структура

Иерархия и доходы за предыдущий календарный месяц пользователей, приглашённых вами и теми, кого вы пригласили.

1-я линия 2-я линия 3-я линия 4-я линия 5-я линия

Бонусы


Объём продаж:


1-я линия 2-я линия 3-я линия 4-я линия 5-я линия

Итого баллов: